Global3000

objednavky@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

Registrační formulář do Klubu Global 3000
registrace

Staňte se jako my členem Klubu Global 3000 (G 3000)

a získáte možnost nákupu nejen výrobků pro zdraví s okamžitým výdělkem, ale také možnost nákupu na našich partnerských eshopech, kde také můžete nakoupit kosmetiku, kávu, čaje, čokoládu, oříšky, sušené ovoce, potřeby a oblečení pro děti a miminka, drogerii, úklidové prostředky, parfémy, obuv - a to s výdělkem. Připojte se k nám, do naší sítě. Klub Global 3000 funguje systémem MLM (Multi-level marketing).

Pokud chcete vydělávat s Klubem Global 3000 a přijít si na pěkný přivýdělek, využijte registraci do naší sítě.

Registrace pro Českou republiku, Slovensko, Polsko, Maďarsko

Poctivé mlsání, Klub Global 3000

Ve zkratce:
Klub Global 3000 dodává lidem velice kvalitní produkty české výroby, které jsou prospěšné nejen zdraví, ale navíc jsou i velice chutné. Můžete si tak pročistit celé tělo a doplnit vitamíny, zhubnout, zlepšit svůj pohyb a ještě si pochutnat. Najdete zde například přípravky jako je Vitavláknina, Prokloub, Bioaktiv klasik, VitaRutin, VitaChlorella, Ginkgo Global, VITA+C. A také s našimi  zdravými instantními nápoji bude dodržovat bez problémů pitný režim. ProKloub MAXI si chválí spousta našich známých i zákazníků. Všechny tyto výrobky nakupujete ihned se SLEVOU.

Největším hitem jsou samozřejmě CUKROVINKY (poctivé mlsání), které jsou nejen české výroby (tedy vyráběné u nás, z českých surovin), ale díky své čerstvosti jsou lahodné ihned po otevření sáčku a doslova zmizí během vteřiny. Díky těmto vlastnostem se samozřejmě výborně prodávají. Dále máte možnost nakoupit značkové oblečení na Outlet PUMA a šperky z chirurgické oceli, šperky se Swarovski Elementsoříšky z celého světa, sušené ovoce, čaje, kávu, oleje, čokolády a další pochutinky, které jsou součástí Klubu Global 3000. A nejen sladké pochoutky, ale i ručně dělané dárky, doplňky, oblečení pro děti, školní potřeby, můžete dětem zařídit celý pokojíček. Také drogerie, úklidové prostředky a kosmetika, české parfémy, obuv a dobroty z Moravy jsou dalšími partnerskými obchody. Ze všeho máte ve výsledku výdělek. 

Registrační poplatek do Klubu je pro Českou republiku 250 Kč + poštovné za zaslání registračního balíčku 45 Kč - celkem tedy 295 Kč (lze vyzvednout i osobně v Ústí nad Labem, Litoměřicích nebo v Žatci jen za cenu registrace).
Pro Slovenskou republiku a Maďarsko je registrační poplatek včetně poštovného 15 € (250 Kč (9,60 €) registrace + 167 Kč (5,4 €) poštovné).
Platební údaje získáte také mailem po odeslání formuláře.
Registrační balíčky odesíláme po České republice, na Slovensko i do Maďarska, na rozdíl od ostatních, pouze doporučeně, aby se neztratily.

       Náš registrační balíček

Co obdržíte do začátku:
V registračním balíčku od nás obdržíte i něco navíc. Najdete zde katalog Klubu Global 3000, ceník, navíc katalog cukrovinek, projekt Klubu Global 3000 (jak vše funguje), tištěné veškeré potřebné informace o spolupráci a jak náš Klub funguje (které jsme pro Vás zpracovali do srozumitelné formy), přihlášku s PINem (Vaším členským číslem, které je pro Vás nejdůležitější ze všeho) a na vyzkoušení vzorky vitamínových nápojů s různými příchutěmi, ze kterých uděláte celkem až 20 litrů nápoje.

Registrační balíčky odesíláme ihned po připsání platby na účet, maximálně následující den. Takže nemusíte dlouho čekat a můžete velmi brzy objednávat nejen cukrovinky, ale i ostatní zboží.
Proto NEVÁHEJTE S VYPLNĚNÍM REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE.

Co registrací získáte:

 • možnost okamžitě začít objednávat cukrovinky s dopravou ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč
 • možnost okamžitě nakupovat výrobky Klubu Global 3000 se slevou
 • možnost nakupovat výrobky Outlet PUMA, Disney, Frozen, Jitex
 • možnost nakupovat šperky z chirurgické oceli i šperky se Swarovski Elements, ručně dělané dárky a dekorace
 • možnost nakupovat čokolády, oříšky, čaje, kávu, sušené ovoce, oleje, BIO i DIA výrobky, kosmetiku a další
 • možnost nakupovat školní potřeby pro děti, hračky, vybavíte dětem pokojíček
 • možnost nakupovat oblečení pro děti i miminka i dětské potřeby
 • možnost nakoupit úklidové prostředky, drogerii, kosmetiku, potřeby pro domácnost i Vaše auto
 • možnost nakoupit i luxusní české parfémy (ceny jsou pro naše členy zajímavé) i další módu pro ženy a dívky
 • možnost nakoupit obuv pro všechny, ponožky a další doplňky
 • možnost nakoupit nejen pochoutky z Moravy
 • a určitě přibudou další partnerské eshopy, nakoupíte tak všchno potřebné se slevou a za body, za které máte peníze
 • za všechny nákupy získáváte body, které se sčítají a mohou vás posunout na vyšší pozice, sčítají se body Vaše i body lidí pod Vámi
 • za body získáte slevy na výrobky nebo provize (finanční hotovost)
 • u nás nemáte žádné povinné nákupy ani minimální odběry zboží a díky registraci nakupujete se slevami
 • můžete pracovat jak na Dohodu o provedení práce - DPP, tak na ŽL - již i na Slovensku
 • klub pracuje formou MLM - Multi-level marketingu (nejlepší v ČR)
 • máte možnost pod sebe registrovat další členy z České republiky, Slovenska, Maďarska i z Polska (ti Vám pomáhají vydělávat ještě více) a vytvořit si tak vlastní malou nebo i velkou firmu
 • provize se sčítají, o nic nepřijdete, nemusíte si je vybrat najednou
 • pokud jste aktivní, přidáváme neustále do Vaší sítě další nové členy, nebo je registrujeme za Vás - pod Vás
 • zdarma získáte přístup do své virtuální kanceláře na internetu, kde pak uvidíte své body, svoji síť lidí, provize a další informace
 • máte možnost vydělávat přes odkazy na partnerské eshopy
 • přidáme vás do podpůrné skupiny na facebooku, kde získáte další a aktuální informace z klubu a můžete se bez obav na vše zeptat
 • na Slovensku již máme také zastoupení a registrace pro své nové slovenské členy i pro Maďarsko můžete objednávat levněji přímo na Slovensku

Detailní informace jak objednávat, jak registrovat další členy a jak bodový systém funguje, naleznete v registračním balíčku, který Vám bude zaslán poštou a mailem ihned získáte prvotní informace, které můžete pak požít nejen pro sebe, ale i pro své nové členy.

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright © JK a LK

 

Jste již rozhodnuti s námi spolupracovat a přidat se do naší sítě členů Klubu Global 3000? 

Pak neváhejte a vyplňte registrační formulář.
Níže vyplňte pouze, pokud jste OSVČ nebo firma!
Odesláním formuláře a zaplacením registračního poplatku souhlasíte se zpracováním Vašich údajů Klubem Global 3000. Zaplacením se stává registrace závaznou a poplatek je nevratný. Registrace nelze převádět.
Potvrzuji, že zatím nejsem členem Klubu Global 3000 a právě se registruji.

Ochrana osobních údajů

Veškeré údaje, které při registraci uvedete, podléhají ustanovením zák. č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel. Provozovatel stránek je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí výše uvedeným zákonem a ostatními právními předpisy platnými na území ČR.

prave logo

 

PROČ SE REGISTROVAT PRÁVĚ S NÁMI

S námi získáte nejen podporu, ale také Vám vše vysvětlíme, se vším pomůžeme a další lidé v naší skupině Vás mohou motivovat. Pokud jste někde narazili na jakýkoliv inzerát a získali jste z něj dojem, že se jedná o podvod, nevěšte hlavu. O podvod se v žádném případě nejedná. Dotyčný má buď špatné informace, nebo se nezajímá o to, jak vlastně MLM v tomto klubu funguje. MLM není forma pyramidy, takže si zde každý může vydělat přesně to, na co mu síly stačí. Systém je perfektně postaven na provizích a kdo jej pochopí, bude v balíku :)

My se samozřejmě snažíme o své lidi starat na profesionální úrovni, proto se školíme, jezdíme na porady a snažíme se vždy vše zjistit dopředu, abychom v případě Vašich otázek mohli včas a pravdivě reagovat. Nepodporujeme cizí sítě, proto většinu věcí najdete jen u nás. Pokud máte s čímkoliv problém, zavoláte, napíše, dáte dotaz na facebook a my se Vám, v co nejkratším čase, snažíme odpovědět. Náš tým, který Vás zde registruje, je složen z více lidí a tak jsme schopni pojmout více informací a dát více odpovědí najednou.

 

BLOG

Jelikož víme, že produkty se špatně prodávají, pokud k nim nemáte základní informace, které navíc nemáte kde zjistit, připravili jsme pro Vás blog, kde se budeme snažit Vás zavést do tajů výrobků, ale i výdělku s Klubem Global 3000. Do blogu můžete přispívat i Vy, členové naší sítě. Blog je určen pro Vás a Vaše případné zákazníky. Je určen pouze pro využití v naší síti.

 

OD NÁS PRO VÁS

Jelikož se zajímáme o všechny novinky a produkty, abychom nejen sami věděli, ale mohli poskytnout informace i Vám, naší síti, připravujeme pro Vás stále nové soubory, které Vám lépe pomohou vše pochopit: Najdete zde, jak registrovat nové členy a jak si přijít na solidní výdělky. Ale jelikož bez práce nejsou koláče, musíte i Vy počítat s tím, že vše je jen o Vaší píli a práci. Pokud Vám někdo slíbí, že vyděláte bez práce, lže.

 

Vaši sponzoři

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright © JK a LK

Eshop šperků Outlet Puma Facebook G3000

objednavky@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

logo

OSOBNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Najdete zde registrační formulář pro registraci do klubu Global 3000, ke kterému patří ale také partnerské obchody - České cukrovinky, Outlet Puma, eshopy šperků a eshop s kosmetikou, kořením, čaji, eshop s oříšky, sušeným ovocem a dalšími pochoutkami, obuv, parfémy. Dále zde najdete blog Global 3000, kde se dočtete různé recenze, nejen na výrobky Global 3000, jak podpořit své zdraví, ale také nějaké recenze na oblečení, šperky a další. Pokud budete mít zájem, můžete od nás výrobky Global rovnou zakoupit. Taktéž můžete získat slevu až 10% na nákup v eshopech Outlet Puma a Šperky i ostatních partnerských obchodech. Pokud chcete vydělávat s Globalem 3000 a přijít si na pěkný přivýdělek každý měsíc, využijte registrace u nás. Vše Vám vysvětlíme a zasvětíme Vás do, asi nejlepšího, MLM v České republice.

facebook instagram

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací Klubu Global 3000. Oficiální stránky najdete na www.global3000.cz.
Je zakázáno (pod pokutou) kopírovat jakékoliv texty, obrázky, bannery, či vzhled stránek bez souhlasu majitele!
Copyright © 2016 Lenka Kopincová a Jitka Kopincová / +420 603 193 647