Čeština  Slovenský  Magyar 
Global3000

objednavky@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

GDPR je Obecné nařízení o ochraně osobních údajů z pera EU.

Pokud se registrujete do Klubu Global 3000 - společnost Petr Michálek, Moulíkova 4, 150 00 Praha 5, IČ: 45869073 (dále jen „Společnost“), najdete v tomto článku informace, jak bude s Vašimi údaji nakládáno.

Zpracování dat firmou najdete v tomto článku (PDF).

Zpracování údajú námi, tedy registrací přes formulář na webu www.global3000-cukrovinky.eu.

Vyplníte registrační formulář svými údaji. Na Vámi zadanou e-mailovou adresu přijde potvrzovací e-mail, kterým potvrdíte, že jste registraci vyplnili Vy a souhlasíte s ní. Na naši e-mailovou adresu přijde Vámi vyplněná registrace a potvrzení, že s ní souhlasíte.

Máte 14 dní na zaplacení poplatku za registraci. Během této doby Vaše údaje uchováváme v e-mailové schránce, která je opatřena heslem. Pokud tato doba uplyne a Vy registrační poplatek nezaplatíte, Vaše údaje budou tímto okamžikem smazány.

Pokud ve 14denní lhůtě poplatek zaplatíte, Vaše údaje budou vyplněny na Přihlášku za člena Klubu Global 3000, která je zaslána Klubu Global 3000 – společnosti Petr Michálek (správce údajů). Klub Global 3000 Vaše údaje zanese do systému (Virtuální kanceláře), do kterého máte přístup a své údaje si můžete sami spravovat. S Vašimi údaji se dále nic neděje. Z naší strany po vyplnění Přihlášky Vaše údaje také mažeme a dál s nimi nijak nenakládáme. Obdržíte od nás při odeslání registračního balíčku pouze jeden informační e-mail s odkazy a a potřebnými radami.

Čestně prohlašujeme, že při registraci přes formulář na našich stránkách bude s Vašimi údaji nakládáno dle zákona. Vaše údaje využijeme pouze k vyplnění smlouvy dle zásad MLM systému klubu Global 3000. Z naší strany Vaše údaje nijak neukládáme, neprodáváme je třetím stranám ani s nimi dál nenakládáme v rozporu se zákonem. Dále se správa údajů týká pouze Klubu Global 3000.

Ochrana osobních údajů (GDPR)
Nabídka spolupráce s Klubem Global 3000 prostřednictvím stránek www.global3000-cukrovinky.eu je podmíněna ze strany Provozovatele stránek poskytnutím Vašich osobních údajů pro vyplnění a odeslání Přihlášky za člena Klubu Global 3000. Jako zpracovatel mám právo využít Vámi vyplněné údaje ke kontaktu s Vámi a za účelem zdárného vyplnění Přihlášky za člena Klubu Global 3000 a dokončení registrace do Klubu Global 3000.

Souhlas je udělován zpracovateli údajů:
Provozovatelem  a zpracovatelem je Jitka Kopincová, Peškova 517, 403 31 Ústí nad Labem, IČ: 46730648, vedená jako fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku.
Jako člen Klubu Global 3000 jsem smluvně zavázána se správcem dat Petrem Michálkem - Klub GLOBAL 3000, Moulíkova 4, 150000 Praha, IČ 45869073 (dále jen „Klub GLOBAL 3000“) a všechna pravidla řeší Klub Global 3000.

Rozsah zpracování:
Registrovaný souhlasí se zpracováním následujících osobních údajů ze strany správce údajů:
a) identifikační a adresné údaje: jméno a příjmení, adresa
b) elektronické kontaktní údaje: email, telefon, IP adresa
c) firemní údaje: název firmy, sídlo, IČ, DIČ, číslo bankovního účtu

Účel a doba zpracování:
Registrovaný souhlasí se zpracováním svých osobních údajů pro níže uvedené účely a v níže uvedeném rozsahu:
a) Pro vytvoření (vyplnění přihlášky) a zpracování registrace do klubu Global 3000.
b) Osobní údaje registrovaného uživatele nejsou předávány žádné třetí osobě vyjma správce daně.
c) Osobní údaje registrovaného uživatele uložené v elektronické podobě jsou v databázi správce údajů chráněné proti odcizení a nemá k nim přístup nikdo nepovolaný.

Informace o zpracování osobních údajů a právech registrovaného:
Osobní údaje registrovaného uživatele jsou zpracovávány elektronicky i manuálně ve výše uvedeném rozsahu a k výše uvedeným účelům. Registrovaný má právo přístupu ke svým osobním údajům ve Virtuální kanceláři Klubu Global 3000, má právo na jejich výmaz nebo opravu, na omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování a právo podat námitku u dozorového úřadu. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám s výjimkou správce daně. Registrovaný uživatel prohlašuje, že tento souhlas přečetl, porozuměl mu a souhlasí s ním.

prave logo

 

PROČ SE REGISTROVAT PRÁVĚ S NÁMI

S námi získáte nejen podporu, ale také Vám vše vysvětlíme, se vším pomůžeme a další lidé v naší skupině Vás mohou motivovat. Pokud jste někde narazili na jakýkoliv inzerát a získali jste z něj dojem, že se jedná o podvod, nevěšte hlavu. O podvod se v žádném případě nejedná. Dotyčný má buď špatné informace, nebo se nezajímá o to, jak vlastně MLM v tomto klubu funguje. MLM není forma pyramidy, takže si zde každý může vydělat přesně to, na co mu síly stačí. Systém je perfektně postaven na provizích a kdo jej pochopí, bude v balíku :)

My se samozřejmě snažíme o své lidi starat na profesionální úrovni, proto se školíme, jezdíme na porady a snažíme se vždy vše zjistit dopředu, abychom v případě Vašich otázek mohli včas a pravdivě reagovat. Nepodporujeme cizí sítě, proto většinu věcí najdete jen u nás. Pokud máte s čímkoliv problém, zavoláte, napíše, dáte dotaz na facebook a my se Vám, v co nejkratším čase, snažíme odpovědět. Náš tým, který Vás zde registruje, je složen z více lidí a tak jsme schopni pojmout více informací a dát více odpovědí najednou.

 

BLOG

Jelikož víme, že produkty se špatně prodávají, pokud k nim nemáte základní informace, které navíc nemáte kde zjistit, chtěli bychom pro Vás připravit blog, kde se budeme snažit Vás zavést do tajů výrobků, ale i výdělku s Klubem Global 3000. Do blogu můžete přispívat i Vy, členové naší sítě. Blog je určen pro Vás a Vaše případné zákazníky. Je určen pouze pro využití v naší síti.

 

OD NÁS PRO VÁS

Jelikož se zajímáme o všechny novinky a produkty, abychom nejen sami věděli, ale mohli poskytnout informace i Vám, naší síti, připravujeme pro Vás stále nové soubory, které Vám lépe pomohou vše pochopit: Najdete zde, jak registrovat nové členy a jak si přijít na solidní výdělky. Ale jelikož bez práce nejsou koláče, musíte i Vy počítat s tím, že vše je jen o Vaší píli a práci. Pokud Vám někdo slíbí, že vyděláte bez práce, lže.

 

Vaši sponzoři

Jitka Kopincová a Lenka Kopincová

 

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright © JK a LK

registrace@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

logo

OSOBNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Najdete zde registrační formulář pro registraci do klubu Global 3000, ke kterému patří ale také partnerské obchody - České cukrovinky, Outlet Puma, eshopy šperků a eshop s kosmetikou, kořením, čaji, eshop s oříšky, sušeným ovocem a dalšími pochoutkami, obuv, parfémy, drogerie, knihy. Dále zde najdete blog Global 3000, kde se dočtete různé recenze, nejen na výrobky Global 3000, jak podpořit své zdraví, ale také nějaké recenze na oblečení, šperky a další. Pokud budete mít zájem, můžete od nás výrobky Global rovnou zakoupit. Taktéž můžete získat slevu až 10% na nákup v eshopech Outlet Puma a Šperky i ostatních partnerských obchodech. Pokud chcete vydělávat s Globalem 3000 a přijít si na pěkný přivýdělek každý měsíc, využijte registrace u nás. Vše Vám vysvětlíme a zasvětíme Vás do, asi nejlepšího MLM v České republice.

facebook

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací Klubu Global 3000. Oficiální stránky najdete na www.global3000.cz.
Je zakázáno (pod pokutou) kopírovat jakékoliv texty, obrázky, bannery, či vzhled stránek bez souhlasu majitele!
Copyright © 2016 Lenka Kopincová a Jitka Kopincová / +420 603 193 647