Čeština  Slovenský  Magyar 
Global3000

objednavky@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

NEŽ SE ZAREGISTRUJETE, MĚLI BYSTE VĚDĚT

Pár doporučení všem, co se chtějí zaregistrovat do Klubu Global 3000.

 

 

1. Zamyslete se, proč se vlastně chcete vlastně registrovat a za jakým účelem.

Jestli jenom tak, že jste o nás slyšeli nebo četli na FB a nic o nás ani o MLM (Multi-level marketingu) nevíte, neptáte se a nic si nezjišťujete, je registrace zbytečná.

A pokud se chcete zaregistrovat proto, že chcete změnit svůj postoj, svůj život, že máte nějaký cíl, chcete si něco vydělat a chcete pracovat, tak budete mít naši podporu a pomoc.

 

2. Chcete-li jen nakupovat cukrovinky a občas něco z ostatních obchodů pro vlastní potřebu, nečeká vás žádný rychlý postup a růst. Nečekají vás ani velké provize. Nejsme prodejci cukrovinek. Někoho to ale baví, chce jen nabízet cukrovinky, má hodně zákazníků. Z toho je ale malý zisk. My jsme především MLM a ten stojí na tom, že nakupujeme pro sebe, rodinu, známé a že budujeme síť dalších takových spotřebitelů, která nám hlavně přinese zisk.

Jestliže ale chcete rozjet svůj obchod a vydělat peníze, naučte se registrovat nové členy. Než s tím začnete, měli byste vědět všechno o výrobcích Globalu. Musíte je nejprve sami vyzkoušet. Máme kvalitní produkty, které vlastně každý z nás potřebuje a navíc cukrovinky a spoustu dalšího zboží od partnerů, kde si také každý vybere. Čím větší je nabídka, tím více bodů se dá získat. A zdraví je lepší řešit preventivně a na to máme spoustu skvělých výrobků.

 

3. O své lidi se budete muset starat, pomáhat jim, zodpovídat dotazy a učit je to, co umíte a víte sami. Jak noví členové, tak i zákazníci se budou neustále vyptávat a vy jim budete muset pravdivě odpovídat. Všechno ihned nebudete vědět a proto tu jsme pro vás a rádi vám pomůžeme.

Obchodník je samostatná firma, pracuje podle svého a nedostává žádný fixní plat. Co neprodá, to nemá. Mateřská MLM firma vám poskytne pouze zboží a komplexní servis. Všichni lidé v MLM mají stejná práva, neexistují žádné vymezené hranice obchodních teritorií. Každý může oslovovat klienty a získávat lidi kdekoliv.

 

4. Většina z nás vstoupí do tohoto podnikání proto, že chce uspět a mít zajímavý přivýdělek nebo pořádný výdělek. Jenže jak to zařídit, aby to fungovalo.

Pokud se chcete v MLM prosadit, stát se lídrem, chcete mít velkou síť lidí, potřebujete mít dostatečné informace o tom, jak to funguje, o výrobcích.

MLM je nejsnazší způsob podnikání. Nemusíte nic vymýšlet, všechno je již vymyšlené. Vy pouze kopírujete daný zaběhlý systém. Ale to neznamená, že se systém o vás a vaše lidi postará. Je to podnikání jako každé jiné. Musí se pracovat a na to lidé rádi zapomínají a myslí si, že všechno půjde samo. Vy budete odpovídat na otázky, budete pomáhat svým lidem s prodejem, registracemi. Je potřeba se stále učit a mít všechny potřebné informace.

 

5. Dávejte si pozor, když vám někdo slibuje velké zisky z prodeje i velké peníze z budování sítě. Je to nesmysl. Je potřeba si prostudovat MLM plán, aby se Vám nestalo, že po letech úsilí a tvoření sítě nebudete mít k tomu úměrné provize. Máme 9 pozic a pak také oproti jiným MLM odměny a také Rentu.

V našem MLM, na rozdíl od jiných, máte výhodu, že nezačínáte každý měsíc od nuly, ale stále se Vám body přičítají, rovněž tak i body vašich lidí a postupujete na vyšší pozice. Také můžete navíc pracovat na Dohodu o provedení práce, pokud nemáte ŽL a nechcete si provize vybírat ve formě slevy na zboží. Nemusíte zároveň s registrací objednávat povinné zboží ani platit každý rok udržovací poplatek, jako v jiných MLM.

 

A proto také lidem při registraci nebo v inzerátech nikdy nelžete, že si vydělají ihned velké peníze. To je nemožné. Důležitá je trpělivost, mít svůj cíl, chtít něco dokázat. Velice důležité je vydržet a nevzdávat se, protože ne pokaždé se daří. Důležitá je vytrvalost a proto je to jen na každém z nás, co si vybudujeme a kam se dostaneme. Provize budou, ale nejsou ihned na začátku. Je to práce jako každá jiná a také se něco musí obětovat. Ale co je hlavní, nepotřebujete žádnou investici a můžete si vytvořit vlastní velkou firmu.

 

6. Systém MLM je postaven hlavně na spolupráci. Pasivní příjem si nelze vytvořit zaměstnáním nebo soukromničením, ale jen výchovou podobně schopných obchodníků. Pro mnoho lidí je těžko pochopitelné, že by měli někomu jinému pomáhat s jeho prodejem, registracemi, když se ve stejnou dobu mohou za svoji větší provizi věnovat vlastnímu klientovi.

MLM je nejpohodlnější podnikání, jaké existuje. Nemusíte vymýšlet nic nového, hledat neustále nové nápady. Všechno je již dané a zaběhlé a vy jen opakujete to samé. Všichni začínají od nuly a všichni mají stejné podmínky. Všichni musejí na vrchol vystoupat stejnou cestou. Takže je to jenom na každém z nás.

Každé podnikání, tak i MLM, je především odpovědnost za vlastní lidi. Čím více lidí ve své síti obchodník má, tím větší má odpovědnost a tím více má práce. Je odpovědný za všechny. Každému musí trpělivě všechno vysvětlovat, radit mu, pomáhat mu. Chce-li mít stálý příjem, musí stále pracovat. Žádná síť nebude pracovat sama od sebe. Jsme líní, a proto každý člověk potřebuje neustále posouvat, motivovat, dostávat nové výzvy a cíle. Spousta lidí také v MLM doplatila na to, že stále začínají nové a nové MLM, přetahují do nich své lidi, kteří se pak chovají jako oni a neuspějí tak nikde.

 

Pokud chcete hodně vydělávat, budete muset také hodně pracovat. Pak se vaše výdělky budou zvyšovat. Ale provize vám nebudou stoupat samy, to nefunguje, budete muset pracovat neustále. A své neúspěchy nemůžete svádět na to, že máte ve své síti neaktivní lidi, kteří nic nedělají. Je to pouze váš byznys a tak je jen na vás, jak bude fungovat.

 

Náš systém MLM i produkty a partneři jsou vynikající a pokud budete pracovat vytrvale a dlouhodobě, vybudujete si tým lidí a tím i výdělky.

 

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele.
Copyright © Jitka Kopincová

prave logo

 

PROČ SE REGISTROVAT PRÁVĚ S NÁMI

S námi získáte nejen podporu, ale také Vám vše vysvětlíme, se vším pomůžeme a další lidé v naší skupině Vás mohou motivovat. Pokud jste někde narazili na jakýkoliv inzerát a získali jste z něj dojem, že se jedná o podvod, nevěšte hlavu. O podvod se v žádném případě nejedná. Dotyčný má buď špatné informace, nebo se nezajímá o to, jak vlastně MLM v tomto klubu funguje. MLM není forma pyramidy, takže si zde každý může vydělat přesně to, na co mu síly stačí. Systém je perfektně postaven na provizích a kdo jej pochopí, bude v balíku :)

My se samozřejmě snažíme o své lidi starat na profesionální úrovni, proto se školíme, jezdíme na porady a snažíme se vždy vše zjistit dopředu, abychom v případě Vašich otázek mohli včas a pravdivě reagovat. Nepodporujeme cizí sítě, proto většinu věcí najdete jen u nás. Pokud máte s čímkoliv problém, zavoláte, napíše, dáte dotaz na facebook a my se Vám, v co nejkratším čase, snažíme odpovědět. Náš tým, který Vás zde registruje, je složen z více lidí a tak jsme schopni pojmout více informací a dát více odpovědí najednou.

 

BLOG

Jelikož víme, že produkty se špatně prodávají, pokud k nim nemáte základní informace, které navíc nemáte kde zjistit, chtěli bychom pro Vás připravit blog, kde se budeme snažit Vás zavést do tajů výrobků, ale i výdělku s Klubem Global 3000. Do blogu můžete přispívat i Vy, členové naší sítě. Blog je určen pro Vás a Vaše případné zákazníky. Je určen pouze pro využití v naší síti.

 

OD NÁS PRO VÁS

Jelikož se zajímáme o všechny novinky a produkty, abychom nejen sami věděli, ale mohli poskytnout informace i Vám, naší síti, připravujeme pro Vás stále nové soubory, které Vám lépe pomohou vše pochopit: Najdete zde, jak registrovat nové členy a jak si přijít na solidní výdělky. Ale jelikož bez práce nejsou koláče, musíte i Vy počítat s tím, že vše je jen o Vaší píli a práci. Pokud Vám někdo slíbí, že vyděláte bez práce, lže.

 

Vaši sponzoři

Jitka Kopincová a Lenka Kopincová

 

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright © JK a LK

registrace@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

logo

OSOBNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Najdete zde registrační formulář pro registraci do klubu Global 3000, ke kterému patří ale také partnerské obchody - České cukrovinky, Outlet Puma, eshopy šperků a eshop s kosmetikou, kořením, čaji, eshop s oříšky, sušeným ovocem a dalšími pochoutkami, obuv, parfémy, drogerie, knihy. Dále zde najdete blog Global 3000, kde se dočtete různé recenze, nejen na výrobky Global 3000, jak podpořit své zdraví, ale také nějaké recenze na oblečení, šperky a další. Pokud budete mít zájem, můžete od nás výrobky Global rovnou zakoupit. Taktéž můžete získat slevu až 10% na nákup v eshopech Outlet Puma a Šperky i ostatních partnerských obchodech. Pokud chcete vydělávat s Globalem 3000 a přijít si na pěkný přivýdělek každý měsíc, využijte registrace u nás. Vše Vám vysvětlíme a zasvětíme Vás do, asi nejlepšího MLM v České republice.

facebook

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací Klubu Global 3000. Oficiální stránky najdete na www.global3000.cz.
Je zakázáno (pod pokutou) kopírovat jakékoliv texty, obrázky, bannery, či vzhled stránek bez souhlasu majitele!
Copyright © 2016 Lenka Kopincová a Jitka Kopincová / +420 603 193 647