Čeština  Slovenský 
Global3000

objednavky@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

Cena 550 Kč / 420 g / 60 porcí / 9,16 Kč za porci

V příchutích jahoda, karamel a vanilka
 Koktejl Slim 3000 je vynikající a chutný nápoj a doplněk stravy od Klubu Global 3000. Rozhodla jsme se, že ho vyzkouším a pokusím se s ním zhubnout a také Vám přinesu nějakou tu recenzi. Recenze je na koktej s příchutí karamelu, ale ochutnala jsem také vanilku a musím říci, že obě příchuti jsou naprosto luxusní. Chybí mi tedy k testování pouze jahoda. Tak tu snad příště.
 

image


Koktejl je v kovové plechovce se, pravda, zastaralým designem, který ale neubírá na kvalitě vnitřku (výrobku). Pixla je uzavřena plechovým vrškem a musíte si ji tedy otevřít, jako si například otvíráte plechovku Coca Coly. Po otevření na mě dýchla sladká vůně karamelu. Prášek je světle hnědý a pixla je naplněna do 3/4 plechovky. Na fotkách je již mírně ubráno.
 

image


Koktejl se doporučuje míchat s mlékem. S mlékem je chuť naprosto úžasná, koktej je díky sukralóze sladký, ale protože je na hubnutí, tak nepřiberete ani gram. Ale došlo mi mléko, tak jsem si řekla "vyzkoušíš to s vodou". Bože, to byla chyba :) s vodou se koktejl sice smíchal, ale už vzhled byl takový divný, jako když smícháte vodu s olejem. A ta chuť, ta byla přímo příšerná. Koktejl jsem nedopila a běžela jsem si do krámu pro mléko.


image


Pokud si dáte jednu lžičku do skleničky (já používám na vše zásadně skleničky z Ikei) a zamícháte pouze lžičkou, tak je koktejl velmi řídký. Protože vám má nahradit jídlo a nasytit vás, je potřeba jej našlehat. Díky zahušťovadlu se koktejl našlehá a je velmi hustý.
 

image
 

Jelikož nemám doma ty správné nástroje, použila jsem k našlehání tohoto ubožáčka. Koktejl sice nebyl tak hustý a tolik nezasytil, ale dá se použít.
 

image
 

Určitě bych doporučila na koktej pořídit nějaký lepší šlehač, nebo přímo šejkr (již je na cestě) a našlehat v něm. Šejkr můžete použít jakýkoliv, například z Dedry, nebo nějakého, na fitness zaměřeného, obchodu.


image

image

 

Nové obaly koktejlů


Složení koktejlu:

Směs rozpustných vláknin, mléčná bílkovina syrovátka, hydrolyzovaný kolagen, sójový lecitin, L- karnitin, zahušťovadlo xanthan, směs vitamínů (vitamín C, niacin, vitamín E, kyselina pantotenová, vitamín B6, vitamín B2, vitamín B1, kyselina listová, biotin, vitamín D, vitamín B12), směs mikroorganizmů (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum), extrakt zeleného čaje, aroma, barvivo, organicky vázaný chrom, sladidlo sukralóza, koncentrát peptidů Servisin.

 Účinné látky:

Obsah potravních doplňků v denní dávce (14 g / 400 ml):
Vitamín C - 250 mg, 312 % doporučené denní dávky
Niacin (NE) - 18 mg, 112 % doporučené denní dávky
Vitamín E (α-TE) - 10 mg, 83 % doporučené denní dávky
Kyselina pantotenová - 6 mg, 100 % doporučené denní dávky
Vitamín B6 - 2 mg, 142 % doporučené denní dávky
Vitamín B2 - 1,6 mg, 114 % doporučené denní dávky
Vitamín B1 - 1,4 mg, 127 % doporučené denní dávky
Kyselina listová - 200 μg, 100 % doporučené denní dávky
Biotin - 150 μg, 300 % doporučené denní dávky
Vitamín D - 5 μg, 100 % doporučené denní dávky
Vitamín B12 - 1 μg, 40 % doporučené denní dávky
Chrom - 50 μg, 125 % doporučené denní dávky
Rozpustné vlákniny - 6600 mg
Extrakt zeleného čaje - 165 mg
L-karnitin - 330 mg
 

 

prave logo

 

PROČ SE REGISTROVAT PRÁVĚ S NÁMI

S námi získáte nejen podporu, ale také Vám vše vysvětlíme, se vším pomůžeme a další lidé v naší skupině Vás mohou motivovat. Pokud jste někde narazili na jakýkoliv inzerát a získali jste z něj dojem, že se jedná o podvod, nevěšte hlavu. O podvod se v žádném případě nejedná. Dotyčný má buď špatné informace, nebo se nezajímá o to, jak vlastně MLM v tomto klubu funguje. MLM není forma pyramidy, takže si zde každý může vydělat přesně to, na co mu síly stačí. Systém je perfektně postaven na provizích a kdo jej pochopí, bude v balíku :)

My se samozřejmě snažíme o své lidi starat na profesionální úrovni, proto se školíme, jezdíme na porady a snažíme se vždy vše zjistit dopředu, abychom v případě Vašich otázek mohli včas a pravdivě reagovat. Nepodporujeme cizí sítě, proto většinu věcí najdete jen u nás. Pokud máte s čímkoliv problém, zavoláte, napíše, dáte dotaz na facebook a my se Vám, v co nejkratším čase, snažíme odpovědět. Náš tým, který Vás zde registruje, je složen z více lidí a tak jsme schopni pojmout více informací a dát více odpovědí najednou.

 

BLOG

Jelikož víme, že produkty se špatně prodávají, pokud k nim nemáte základní informace, které navíc nemáte kde zjistit, chtěli bychom pro Vás připravit blog, kde se budeme snažit Vás zavést do tajů výrobků, ale i výdělku s Klubem Global 3000. Do blogu můžete přispívat i Vy, členové naší sítě. Blog je určen pro Vás a Vaše případné zákazníky. Je určen pouze pro využití v naší síti.

 

OD NÁS PRO VÁS

Jelikož se zajímáme o všechny novinky a produkty, abychom nejen sami věděli, ale mohli poskytnout informace i Vám, naší síti, připravujeme pro Vás stále nové soubory, které Vám lépe pomohou vše pochopit: Najdete zde, jak registrovat nové členy a jak si přijít na solidní výdělky. Ale jelikož bez práce nejsou koláče, musíte i Vy počítat s tím, že vše je jen o Vaší píli a práci. Pokud Vám někdo slíbí, že vyděláte bez práce, lže.

 

Vaši sponzoři

Jitka Kopincová a Lenka Kopincová

 

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright © JK a LK

registrace@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

logo

OSOBNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Najdete zde registrační formulář pro registraci do klubu Global 3000, ke kterému patří ale také partnerské obchody - České cukrovinky, Outlet Puma, eshopy šperků a eshop s kosmetikou, kořením, čaji, eshop s oříšky, sušeným ovocem a dalšími pochoutkami, obuv, parfémy, drogerie, knihy. Dále zde najdete blog Global 3000, kde se dočtete různé recenze, nejen na výrobky Global 3000, jak podpořit své zdraví, ale také nějaké recenze na oblečení, šperky a další. Pokud budete mít zájem, můžete od nás výrobky Global rovnou zakoupit. Taktéž můžete získat slevu až 10% na nákup v eshopech Outlet Puma a Šperky i ostatních partnerských obchodech. Pokud chcete vydělávat s Globalem 3000 a přijít si na pěkný přivýdělek každý měsíc, využijte registrace u nás. Vše Vám vysvětlíme a zasvětíme Vás do, asi nejlepšího MLM v České republice.

facebook

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací Klubu Global 3000. Oficiální stránky najdete na www.global3000.cz.
Je zakázáno (pod pokutou) kopírovat jakékoliv texty, obrázky, bannery, či vzhled stránek bez souhlasu majitele!
Copyright © 2016 Lenka Kopincová a Jitka Kopincová / +420 603 193 647