Čeština  Slovenský  Magyar 
Global3000

objednavky@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

Registračný formulár do Klubu Global 3000
registrace

Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu. (Mahátma Gándhí)

Staňte sa ako my členom Klubu Global 3000 (G 3000)

 

a získate možnosť nákupu nielen výrobkov pre zdravie s okamžitým zárobkom, ale tiež možnosť nákupu na našich partnerských eshopoch. Klub Global 3000 funguje systémom MLM (Multi-level marketing).

1. Neřihlašujete a neregistrujete se na oficiálních stránkách Klubu Global 3000, ale do jedné z mnoha sítí členů Klubu Global 3000.
2. Než vyplníte registrační formulář a zaplatíte registrační poplatek, PŘEČTĚTE SI CELOU TUTO STRÁNKU, abyste věděli, jak vlastně fungujeme a do čeho jdete. Pracujeme formou MLM (Multi-level marketing), nejsme jen PRODEJCI CUKROVINEK. Naší mateřskou firmou je Klub Global 3000, přes který dostáváme provize. Proto především pečujeme o své zdraví. Naším hlavním partnerem jsou ČESKÉ CUKROVINKYZa CUKROVINKY JSOU ALE JENOM BODY, není sleva a cukrovinky nám provize nevyplácí, ale za to se bodů dá získat hodně, protože cukrovinky jdou na odbyt.
3. Než odešlete vyplněný formulář a zaplatíte poplatek, rozmyslete si, proč a s jakým cílem se k nám vlastně chcete přidat a co očekáváte. Ale nebojte se, my vám poradíme a se vším pomůžeme, vše se naučíte.
4. Pokud vám předtím někdo na internetu sliboval velké výdělky bez práce a ihned, nevěřte mu. Raději se nás nejdříve zeptejte, co je MLM a co vlastně budete muset udělat pro své výdělky. Pokud výdělky chcete, je to náročná práce.
5. Až budete mít v ruce registrační balíček, pročtěte si pozorně všechno, co v něm najdete. Jsou tam všechny základní informace, které do začátku potřebujete. Až si VŠECHNO PŘEČTETE, tak pak se neustále ptejte na to, co vám nebude jasné. Rádi vám pomůžeme, vysvětlíme a poradíme. Nebojte a nestyďte se zeptat. Jedině tak se všechno naučíte a všechno pochopíte. Budete to potřebovat pro své lidi v síti a pro své zákazníky, budou se vás také ptát.
6. Pokud si budete chtít vydělat peníze, připravte se na to, že budete muset pracovat. Samo nic nepoběží a nebude fungovat. Je to práce, která vám ale může přinést nejen radost, motivaci, něco nového a především hlavně zisky. Pokud budete chtít hodně vydělávat, budete muset hodně pracovat. Výdělky se v MLM odvíjí od pracovního nasazení. Při neúspěchu nemůžete svádět vinu na to, že máte v síti neaktivní lidi a podobně. Tohle bude Váš byznys, takže se o něj budete starat jen Vy sami. My Vám v tom pomůžeme.

NEŽ SE ZAREGISTRUJETE, MĚLI BYSTE VĚDĚT

Ak sa nemôžete trafiť na webové stránky Klubu Global 3000, tak www.global3000.cz.


Registrácia pre Českú republiku, Slovensko, Polsko, Maďarsko (Magyarország)

Poctivé mlsání, Klub Global 3000


Ve skratke:
Klub Global 3000 dodáva ľuďom veľmi kvalitné produkty českej výroby, ktoré sú prospešné nielen zdravie, ale navyše sú aj veľmi chutné. Môžete si tak prečistiť celé telo a doplniť vitamíny, schudnúť, zlepšiť svoj pohyb a ešte si pochutnať. Nájdete tu napríklad prípravky ako je Vitavláknina, Prokloub, Bioaktiv klasik, VitaRutin, VitaChlorella, Ginkgo Global, VITA + C. A tiež s našimi zdravými instantnými nápojmi bude dodržiavať bez problémov pitný režim. ProKloub MAXI si chvália veľa našich známych i zákazníkov. Všetky tieto výrobky nakupujete ihneď sa ZĽAVOU.

Najväčším hitom sú samozrejme CUKROVINKY (poctivé mlsání, cukríky), ktoré sú nielen českej výroby (teda vyrábané u nás v ČR, z českých surovín), ale vďaka svojej čerstvosti sú lahodné ihneď po otvorení vrecka a doslova zmiznú behom sekundy. Vďaka týmto vlastnostiam sa samozrejme výborne predávajú. Ďalej máte možnosť nakúpiť značkové oblečenie na Outlet PUMA a šperky z chirurgickej ocele, šperky so Swarovski Elements, oriešky z celého sveta, sušené ovocie, čaju, kávu, oleja, čokolády a ďalšie pochutinky, ktoré sú súčasťou Klubu Global 3000. A nielen sladké pochúťky, ale aj ručne robené darčeky, doplnky, oblečenie pre deti, školské potreby, môžete deťom zariadiť celú izbičku. Tiež drogérie, upratovacie prostriedky a kozmetika, parfumy, krekry a dobroty z Moravy sú ďalšími partnerskými obchody. Zo všetkého máte vo výsledku zárobok.

Registračný poplatok do Klubu je pre Slovenskú republiku vrátane poštovného 12 € (registrácia + poštovné). Platobné údaje získate aj mailom po odoslaní formulára. Na platbu máte 14 dní. Po tuto dobu evidujeme Vaše data, která po uplynutí této doby nenávratno mažeme.
Registračné balíčky odosielame po Českej republike, na Slovensko, do Polska aj do Maďarska, na rozdiel od ostatných, iba doporučene, aby sa nestratily.


registrace      
Registračny balíček od nás a k nemu informácie celých 24 hodín denne!


Čo dostanete do začiatku:
V registračnom balíčku od nás obdržíte aj niečo navyše. Nájdete tu katalóg Klubu Global 3000, cenník, navyše katalóg cukrikov, projekt Klubu Global 3000 (ako to všetko funguje), tlačené všetky potrebné informácie o spolupráci a ako náš Klub funguje (ktoré sme pre Vás spracovali do zrozumiteľnej formy), prihlášku s PINom (Vaším členským číslom, ktoré je pre Vás najdôležitejšie zo všetkého) a na vyskúšanie vzorky vitamínových nápojov s rôznymi príchuťami, z ktorých urobíte celkom až 20 litrov nápoja. A my pre Vás máme ešte ďalšie prekvapenie - len u nás sa veľmi jednoducho dozviete všetko, čo potrebujete a to bez neustáleho vypytovaní a po celých 24 hodín denne.

Registračné balíčky odosielame ihneď po pripísaní platby na účet, maximálne nasledujúci deň. Takže nemusíte dlho čakať a môžete veľmi skoro objednávať nielen cukríky, ale aj ostatný tovar.
PRETO NEVÁHAJTE S VYPLNENÍM REGISTRAČNÉHO FORMULÁRA.

Ak sa niekto z Vás nemôže rozhodnúť, či sa k nám má pridať a zaregistrovať sa, tak jednorazových 250 Kč (9,80 €) nie je tak veľký vklad do činnosti, ktorá Vám môže vyniesť ďaleko viacej peňazí.

Keď nebudete robiť nič iné, tak budete prinajmenšom objednávať cukríky pre veľa známych, pretože, keď im dáte katalóg, tak neodolajú. A prípravky pre svoje zdravie a dodržiavanie pitného režimu nakúpite za členské ceny, teda lacnejšie. Dostanete sa k zaujímavým eshopům, ktoré by ste inak nenašli. A zrazu ale zistíte, že máte veľa bodov a začínajú sa Vám hromadiť peniaze.

Čo registráciou získate:

 • možnosť okamžite začať objednávať cukríky s dopravou ZADARMO pri nákupe nad 55 €
 • možnosť okamžite nakupovať výrobky Klubu Global 3000 so zľavou
 • možnosť nakupovať výrobky našich partnerov - šperky, školské potreby pre deti, hračky, upratovacie prostriedky, drogériu, knihy, potreby pre Vaše autočokolády, oriešky, čaju, kávu, sušené ovocie, pochúťky z Moravy a ďalšie
 • môžete zbierať body za rôzne poistné zmluvy, ako napr. povinné ručenie u áut, havarijné poistenie, poistenie domov a bytov, úrazové poistenie, cestovné poistenie, energie, plyn a elektrinu
 • za všetky nákupy získavate body, ktoré sa sčítajú a môžu vás posunúť na vyššie pozície, sčítajú sa body Vaše aj body ľudí pod Vami
 • za body získate zľavy na výrobky alebo provízie (finančnú hotovosť)
 • u nás nemáte žiadne povinné nákupy ani minimálne odbery tovaru a vďaka registrácii nakupujete so zľavami
 • môžete pracovať ako na dohodu o vykonaní práce - DPP, tak na ŽL - už aj na Slovensku
 • klub pracuje formou MLM - Multi-level marketingu (najlepší v ČR)
 • máte možnosť pod seba registrovať ďalších členov z Českej republiky, Slovenska, Maďarska aj z Poľska (tí Vám pomáhajú zarábať ešte viac) a vytvoriť si tak vlastnú malú alebo dokonca aj veľkú firmu
 • provízie sa sčítajú, o nič neprídete, nemusíte si ich vybrať naraz
 • ak ste aktívny, pridávame neustále do Vašej siete ďalších nových členov, alebo je registrujeme za Vás - pod Vás
 • zadarmo získate prístup do svojej virtuálnej kancelárie na internete, kde potom uvidíte svoje body, svoju sieť ľudí, provízie a ďalšie informácie
 • máte možnosť zarábať cez odkazy na partnerské eshopy
 • pridáme vás do podporné skupiny na facebooku, kde získate ďalšie a aktuálne informácie z klubu a môžete sa bez obáv na všetko opýtať
 • na Slovensku už máme aj zastúpenie a registrácie pre svojich nových slovenských členov aj pre Maďarsko môžete objednávať lacnejšie priamo na Slovensku
 • máme pre Vás nový informačný servis, ako všetko funguje, k dispozícii 24 hodín denně, servis sa bude stále rozširovať
 • vďaka kvalitným produktom a vďaka partnerským eshopům je získavanie bodov a zarábanie naozaj strašne jednoduché

Každý mesiac si takto môžete nakupovať zdravé produkty, k tomu cukríky, oblečenie, drogériu, pochúťky, šperky a parfumy a to nielen pre seba, ale aj pre rodinu, známych a zbierate body ... nie je ani potreba ďalej predávať. Stačí naučiť ľudí okolo seba výrobky používať a užívať si sladkého života s cukríkami. Keď budete mať v sieti veľa spokojných užívateľov, získate tým významný príjem do svojho rodinného rozpočtu. Stačí si výrobky zamilovať a zostať im verný!

Ľudia v MLM systéme sú platení za svoj osobný obchodný obrat a obrat svoje obchodné skupiny. To znamená, že v tomto systéme nie je podstatná kvantita ľudí v tíme, ale ich kvalita! Každý distribútor by mal výrobky, ktoré ponúka, tiež používať, pretože jedine tak dokáže klientovi odovzdať vlastné skúsenosti.

Detailné informácie ako objednávať, ako registrovať ďalších členov a ako bodový systém funguje, nájdete v registračnom balíčku, ktorý Vám bude zaslaný poštou a mailom ihneď získate prvotné informácie, ktoré môžete potom použiť nielen pre seba, ale aj pre svojich nových členov.

Texty podliehajú autorským právam. Je zakázané kopírovať akékoľvek texty bez súhlasu majiteľa. Copyright © JK a LK

Ste už rozhodnutý s nami spolupracovať a pridať sa do našej siete členov Klubu Global 3000?

Potom neváhajte a vyplňte registračný formulár. Dostane ho niektorý člen z našej sietě a ten vás zaregistruje. Pošle Vám registračný balíček.


Odoslaním formulára a zaplatením registračného poplatku súhlasíte so spracovaním Vašich údajov Klubom Global 3000. Zaplatením sa stáva registrácia záväznou a poplatok je nevratný. Registrácia nemožno prevádzať.
Potvrdzujem, že zatiaľ nie som členom Klubu Global 3000 a práve sa registrujem.
Potvrdzujem súhlas so spracovaním osobných údajov dla GDPR
Napíšte výsledok: 7 mínus 1 = 

Ochrana osobních údajů

GDPR

prave logo

 

PROČ SE REGISTROVAT PRÁVĚ S NÁMI

S námi získáte nejen podporu, ale také Vám vše vysvětlíme, se vším pomůžeme a další lidé v naší skupině Vás mohou motivovat. Pokud jste někde narazili na jakýkoliv inzerát a získali jste z něj dojem, že se jedná o podvod, nevěšte hlavu. O podvod se v žádném případě nejedná. Dotyčný má buď špatné informace, nebo se nezajímá o to, jak vlastně MLM v tomto klubu funguje. MLM není forma pyramidy, takže si zde každý může vydělat přesně to, na co mu síly stačí. Systém je perfektně postaven na provizích a kdo jej pochopí, bude v balíku :)

My se samozřejmě snažíme o své lidi starat na profesionální úrovni, proto se školíme, jezdíme na porady a snažíme se vždy vše zjistit dopředu, abychom v případě Vašich otázek mohli včas a pravdivě reagovat. Nepodporujeme cizí sítě, proto většinu věcí najdete jen u nás. Pokud máte s čímkoliv problém, zavoláte, napíše, dáte dotaz na facebook a my se Vám, v co nejkratším čase, snažíme odpovědět. Náš tým, který Vás zde registruje, je složen z více lidí a tak jsme schopni pojmout více informací a dát více odpovědí najednou.

 

BLOG

Jelikož víme, že produkty se špatně prodávají, pokud k nim nemáte základní informace, které navíc nemáte kde zjistit, chtěli bychom připravit pro Vás blog, kde se budeme snažit Vás zavést do tajů výrobků, ale i výdělku s Klubem Global 3000. Do blogu můžete přispívat i Vy, členové naší sítě. Blog je určen pro Vás a Vaše případné zákazníky. Je určen pouze pro využití v naší síti.

 

OD NÁS PRO VÁS

Jelikož se zajímáme o všechny novinky a produkty, abychom nejen sami věděli, ale mohli poskytnout informace i Vám, naší síti, připravujeme pro Vás stále nové soubory, které Vám lépe pomohou vše pochopit: Najdete zde, jak registrovat nové členy a jak si přijít na solidní výdělky. Ale jelikož bez práce nejsou koláče, musíte i Vy počítat s tím, že vše je jen o Vaší píli a práci. Pokud Vám někdo slíbí, že vyděláte bez práce, lže.

 

Vaši sponzoři

Jitka Kopincová a Lenka Kopincová

 

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright © JK a LK

registrace@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

logo

OSOBNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Najdete zde registrační formulář pro registraci do klubu Global 3000, ke kterému patří ale také partnerské obchody - České cukrovinky, Outlet Puma, eshopy šperků a eshop s kosmetikou, kořením, čaji, eshop s oříšky, sušeným ovocem a dalšími pochoutkami, obuv, parfémy. Dále zde najdete blog Global 3000, kde se dočtete různé recenze, nejen na výrobky Global 3000, jak podpořit své zdraví, ale také nějaké recenze na oblečení, šperky a další. Pokud budete mít zájem, můžete od nás výrobky Global rovnou zakoupit. Taktéž můžete získat slevu až 10% na nákup v eshopech Outlet Puma a Šperky i ostatních partnerských obchodech. Pokud chcete vydělávat s Globalem 3000 a přijít si na pěkný přivýdělek každý měsíc, využijte registrace u nás. Vše Vám vysvětlíme a zasvětíme Vás do, asi nejlepšího, MLM v České republice.

facebook instagram

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací Klubu Global 3000. Oficiální stránky najdete na www.global3000.cz.
Je zakázáno (pod pokutou) kopírovat jakékoliv texty, obrázky, bannery, či vzhled stránek bez souhlasu majitele!
Copyright © 2016 Lenka Kopincová a Jitka Kopincová / +420 603 193 647