Čeština  Slovenský  Magyar 
Global3000

objednavky@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

Registrační formulář do Klubu Global 3000
registrace

Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu. (Mahátma Gándhí)

Staňte se jako my členem Klubu Global 3000 (G 3000)

 

a získáte možnost nákupu nejen výrobků pro zdraví s okamžitým výdělkem, ale také možnost nákupu na našich partnerských eshopech - a to s výdělkem. Klub Global 3000 funguje systémem MLM (Multi-level marketing).

1. Neřihlašujete a neregistrujete se na oficiálních stránkách Klubu Global 3000, ale do jedné z mnoha sítí členů Klubu Global 3000.
2. Než vyplníte registrační formulář a zaplatíte registrační poplatek, PŘEČTĚTE SI CELOU TUTO STRÁNKU, abyste věděli, jak vlastně fungujeme a do čeho jdete. Pracujeme formou MLM (Multi-level marketing), nejsme jen PRODEJCI CUKROVINEK. Naší mateřskou firmou je Klub Global 3000, přes který dostáváme provize. Proto především pečujeme o své zdraví. Naším hlavním partnerem jsou ČESKÉ CUKROVINKY. Za CUKROVINKY JSOU ALE JENOM BODY a cukrovinky nám provize nevyplácí, není sleva, ale za to se bodů dá získat hodně, protože cukrovinky jdou na odbyt.
3. Než odešlete vyplněný formulář a zaplatíte poplatek, rozmyslete si, proč a s jakým cílem se k nám vlastně chcete přidat a co očekáváte. Ale nebojte se, my vám poradíme a se vším pomůžeme, vše se naučíte.
4. Pokud vám předtím někdo na internetu sliboval velké výdělky bez práce a ihned, nevěřte mu. Raději se nás nejdříve zeptejte, co je MLM a co vlastně budete muset udělat pro své výdělky. Pokud výdělky chcete, je to náročná práce.
5. Až budete mít v ruce registrační balíček, pročtěte si pozorně všechno, co v něm najdete. Jsou tam všechny základní informace, které do začátku potřebujete. Až si VŠECHNO PŘEČTETE, tak pak se neustále ptejte na to, co vám nebude jasné. Rádi vám pomůžeme, vysvětlíme a poradíme. Nebojte a nestyďte se zeptat. Jedině tak se všechno naučíte a všechno pochopíte. Budete to potřebovat pro své lidi v síti a pro své zákazníky, budou se vás také ptát.
6. Pokud si budete chtít vydělat peníze, připravte se na to, že budete muset pracovat. Samo nic nepoběží a nebude fungovat. Je to práce, která vám ale může přinést nejen radost, motivaci, něco nového a především hlavně zisky. Pokud budete chtít hodně vydělávat, budete muset hodně pracovat. Výdělky se v MLM odvíjí od pracovního nasazení. Při neúspěchu nemůžete svádět vinu na to, že máte v síti neaktivní lidi a podobně. Tohle bude Váš byznys, takže se o něj budete muset starat jen Vy sami.My Vám v tom pomůžeme.

JEŠTĚ NEŽ VYPLNÍTE FORMULÁŘ, MĚLI BYSTE VĚDĚT…

Pokud se nemůžete trefit na webové stránky Klubu Global 3000, tak www.global3000.cz.


Registrace pro Českou republiku, Slovensko, Polsko, Maďarsko (Magyarország)

Poctivé mlsání, Klub Global 3000


Ve zkratce:
Klub Global 3000 dodává lidem velice kvalitní produkty české výroby, které jsou prospěšné nejen zdraví, ale navíc jsou i velice chutné. Můžete si tak pročistit celé tělo a doplnit vitamíny, zhubnout, zlepšit svůj pohyb a ještě si pochutnat. Najdete zde například přípravky jako je Vitavláknina, Prokloub, Bioaktiv klasik, VitaRutin, VitaChlorella, Ginkgo Global, VITA+C. A také s našimi  zdravými instantními nápoji bude dodržovat bez problémů pitný režim. ProKloub MAXI si chválí spousta našich známých i zákazníků. Všechny tyto výrobky nakupujete ihned se SLEVOU.

Největším hitem jsou samozřejmě ČESKÉ CUKROVINKY (poctivé mlsání), které jsou nejen české výroby (tedy vyráběné u nás), ale díky své čerstvosti jsou lahodné ihned po otevření sáčku a doslova zmizí během vteřiny. Díky těmto vlastnostem se samozřejmě výborně prodávají. Dále máte možnost nakupovat v dalších partnerských obchodech. Ze všech nákupů máte ve výsledku výdělek.

Registrační poplatek do Klubu Global 3000 je:

- pro Českou republiku 250 Kč + poštovné 55 Kč - (v Ústí nad Labem, Žatci a Litoměřicích osobně jen za cenu registrace)
- pro Slovenskou republiku včetně poštovného 12 €
- pro Maďarsko včetně poštovného ár 15 € -tól

 

Platební údaje obdržíte také mailem po odeslání formuláře. Na platbu máte 14 dní. Po tuto dobu evidujeme Vaše data, která po uplynutí této doby nenávratně mažeme.
Registrační balíčky odesíláme po České republice, na Slovensko i do Maďarska pouze doporučeně, aby se neztratily.

 


registrace      
Registrační balíček od nás a k němu informace celých 24 hodin denně!


Co obdržíte do začátku:
V registračním balíčku od nás obdržíte i něco navíc. Najdete zde katalog Klubu Global 3000, ceník, katalog cukrovinek, projekt Klubu Global 3000, tištěné veškeré potřebné informace o spolupráci a jak náš Klub funguje, přihlášku s PINem (Vaším členským číslem, které je pro Vás nejdůležitější ze všeho) a na vyzkoušení vzorky vitamínových nápojů s různými příchutěmi, ze kterých uděláte celkem až 20 litrů nápoje. A my pro Vás máme ještě další překvapení - jen u nás se velice jednoduše dozvíte všechno, co potřebujete a to bez neustálého vyptávání a po celých 24 hodin denně.

Registrační balíčky odesíláme ihned po připsání platby na účet, maximálně následující den. Takže nemusíte dlouho čekat a můžete velmi brzy objednávat nejen cukrovinky, ale i ostatní zboží.
Proto NEVÁHEJTE S VYPLNĚNÍM REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE.

Pokud se někdo z Vás nemůže rozhodnout, jestli se k nám má přidat a zaregistrovat se, tak jednorázových 250 Kč (9,80 €) není tak velký vklad do činnosti, která Vám může vynést daleko více peněz a možností.

Když nebudete dělat nic jiného, tak budete přinejmenším objednávat cukrovinky pro rodinu a spoustu známých, protože, když jim dáte katalog, tak neodolají. A přípravky pro své zdraví a dodržování pitného režimu nakoupíte za členské ceny, tedy levněji. A každý z nás něco pro své tělo potřebuje. Dostanete se k zajímavým eshopům, které byste jinak nenašli. A najednou ale zjistíte, že máte spoustu bodů a začínají se Vám hromadit peníze.

Co registrací získáte:

 • možnost okamžitě začít objednávat cukrovinky s dopravou ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč
 • možnost okamžitě nakupovat výrobky pro zdraví Global 3000 se slevou
 • možnost nakupovat u našich partnerů šperky, školní potřeby pro děti, hračky, knihy, drogerii, vše pro auta, povlečení, bylinné produkty, čokolády, oříšky, čaje, kávu, sušené ovoce, pochoutky z Moravy a spoustu dalších výrobků pro celou rodinu
 • můžete sbírat body za různé pojistné smlouvy, jako např. povinné ručení u aut, havarijní pojištění, pojištění domů a bytů, úrazové pojištění, cestovní pojištění, stavební spoření a také energie, plyn a elektřinu atd.
 • za všechny nákupy získáváte body, které se sčítají a mohou vás posunout na vyšší pozice, sčítají se body Vaše i body lidí pod Vámi
 • za body získáte slevy na výrobky nebo provize (finanční hotovost)
 • u nás nemáte žádné povinné nákupy ani minimální odběry zboží a díky registraci nakupujete se slevami
 • můžete pracovat jak na Dohodu o provedení práce - DPP, tak na ŽL - již i na Slovensku
 • klub pracuje formou MLM - Multi-level marketingu (nejlepší v ČR)
 • máte možnost pod sebe registrovat další členy z České republiky, Slovenska, Maďarska i z Polska (ti Vám pomáhají vydělávat ještě více) a vytvořit si tak vlastní malou firmičku nebo i velkou firmu
 • provize se sčítají, o nic nepřijdete, nemusíte si je vybrat najednou
 • pokud jste aktivní, přidáváme neustále do Vaší sítě další nové členy, nebo je registrujeme za Vás - pod Vás
 • zdarma získáte přístup do své virtuální kanceláře na internetu, kde pak uvidíte své body, svoji síť lidí, provize a další informace pro svoji kariéru
 • máte možnost vydělávat přes odkazy na partnerské eshopy
 • přidáme vás do podpůrné skupiny na facebooku, kde získáte další a aktuální informace z klubu a můžete se bez obav na vše zeptat
 • na Slovensku máme také kontaktní kancelář a registrace pro své nové slovenské členy i pro Maďarsko můžete objednávat levněji přímo na Slovensku
 • máme pro Vás nově informační servis, jak vše funguje, k dispozici 24 hodin denně, servis se bude stále rozšiřovat
 • díky kvalitním produktům a díky partnerským eshopům je získávání bodů a vydělávání opravdu strašně jednoduché

Každý měsíc si takto můžete nakupovat zdravé produkty, k tomu cukrovinky, oblečení, drogerii, pochoutky, šperky a to nejen pro sebe, ale i pro rodinu, známé a sbíráte body ... není ani potřeba dále prodávat. Stačí naučit lidi kolem sebe výrobky používat a užívat si sladkého života s cukrovinkami. Když budete mít v síti hodně spokojených uživatelů, získáte tím významný příjem do svého rodinného rozpočtu. Stačí si výrobky zamilovat a zůstat jim věrný!

Lidé v MLM systému jsou placeni za svůj osobní obchodní obrat a obrat své obchodní skupiny. To znamená, že v tomto systému není podstatná kvantita lidí v týmu, ale jejich kvalita! Každý distributor by měl výrobky, které nabízí, také používat, protože jedině tak dokáže klientovi předat vlastní zkušenosti.

Detailní informace jak objednávat, jak registrovat další členy a jak bodový systém funguje, naleznete v registračním balíčku, který Vám bude zaslán poštou a mailem ihned získáte prvotní informace, které můžete pak použít nejen pro sebe, ale i pro své nové členy.

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright © JK a LK

Jste již rozhodnuti s námi spolupracovat a přidat se do naší sítě členů Klubu Global 3000? 

Pak neváhejte a vyplňte registrační formulář. Obdrží jej některý z členů naší sítě a ten Vás zaregistruje a pošle Vám registrační balíček.


Odesláním formuláře a zaplacením registračního poplatku souhlasíte se zpracováním Vašich údajů Klubem Global 3000. Zaplacením se stává registrace závaznou a poplatek je nevratný. Registrace nelze převádět.
Potvrzuji, že zatím nejsem členem Klubu Global 3000 a právě se registruji.
Potvrzuji souhlas se zpracováním osobních údajů dle GDPR
Napíšte výsledek: 7 minus 2 = 

 GDPR

prave logo

 

PROČ SE REGISTROVAT PRÁVĚ S NÁMI

S námi získáte nejen podporu, ale také Vám vše vysvětlíme, se vším pomůžeme a další lidé v naší skupině Vás mohou motivovat. Pokud jste někde narazili na jakýkoliv inzerát a získali jste z něj dojem, že se jedná o podvod, nevěšte hlavu. O podvod se v žádném případě nejedná. Dotyčný má buď špatné informace, nebo se nezajímá o to, jak vlastně MLM v tomto klubu funguje. MLM není forma pyramidy, takže si zde každý může vydělat přesně to, na co mu síly stačí. Systém je perfektně postaven na provizích a kdo jej pochopí, bude v balíku :)

My se samozřejmě snažíme o své lidi starat na profesionální úrovni, proto se školíme, jezdíme na porady a snažíme se vždy vše zjistit dopředu, abychom v případě Vašich otázek mohli včas a pravdivě reagovat. Nepodporujeme cizí sítě, proto většinu věcí najdete jen u nás. Pokud máte s čímkoliv problém, zavoláte, napíše, dáte dotaz na facebook a my se Vám, v co nejkratším čase, snažíme odpovědět. Náš tým, který Vás zde registruje, je složen z více lidí a tak jsme schopni pojmout více informací a dát více odpovědí najednou.

 

BLOG

Jelikož víme, že produkty se špatně prodávají, pokud k nim nemáte základní informace, které navíc nemáte kde zjistit, chtěli bychom pro Vás připravit blog, kde se budeme snažit Vás zavést do tajů výrobků, ale i výdělku s Klubem Global 3000. Do blogu můžete přispívat i Vy, členové naší sítě. Blog je určen pro Vás a Vaše případné zákazníky. Je určen pouze pro využití v naší síti.

 

OD NÁS PRO VÁS

Jelikož se zajímáme o všechny novinky a produkty, abychom nejen sami věděli, ale mohli poskytnout informace i Vám, naší síti, připravujeme pro Vás stále nové soubory, které Vám lépe pomohou vše pochopit: Najdete zde, jak registrovat nové členy a jak si přijít na solidní výdělky. Ale jelikož bez práce nejsou koláče, musíte i Vy počítat s tím, že vše je jen o Vaší píli a práci. Pokud Vám někdo slíbí, že vyděláte bez práce, lže.

 

Vaši sponzoři

Jitka Kopincová a Lenka Kopincová

 

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright © JK a LK

registrace@global3000-cukrovinky.eu   /   +420 603 193 647

logo

OSOBNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Najdete zde registrační formulář pro registraci do klubu Global 3000, ke kterému patří ale také partnerské obchody - České cukrovinky, Outlet Puma, eshopy šperků a eshop s kosmetikou, kořením, čaji, eshop s oříšky, sušeným ovocem a dalšími pochoutkami, obuv, parfémy, drogerie, knihy. Dále zde najdete blog Global 3000, kde se dočtete různé recenze, nejen na výrobky Global 3000, jak podpořit své zdraví, ale také nějaké recenze na oblečení, šperky a další. Pokud budete mít zájem, můžete od nás výrobky Global rovnou zakoupit. Taktéž můžete získat slevu až 10% na nákup v eshopech Outlet Puma a Šperky i ostatních partnerských obchodech. Pokud chcete vydělávat s Globalem 3000 a přijít si na pěkný přivýdělek každý měsíc, využijte registrace u nás. Vše Vám vysvětlíme a zasvětíme Vás do, asi nejlepšího MLM v České republice.

facebook

Tyto stránky nejsou oficiální prezentací Klubu Global 3000. Oficiální stránky najdete na www.global3000.cz.
Je zakázáno (pod pokutou) kopírovat jakékoliv texty, obrázky, bannery, či vzhled stránek bez souhlasu majitele!
Copyright © 2016 Lenka Kopincová a Jitka Kopincová / +420 603 193 647